banner

re4

ACRYMAS, Doruk Kompozit Endüstriyel Ürünler San. ve Tic.Ltd.Şti’nin üretimini yaptığı döküm akrilik (PMMA-Polymethyl methacrylate) levhalarının ticari markasıdır.

1999 yılından beri Gebze-Pelitli’deki modern tesislerinde döküm akrilik levha üretimi yapan sektörün önemli bir üreticisinin üretim tesisini, üretim haklarını devralan şirketimiz, yoluna kendi ticari markası ile devam etmeye karar vermiş ve marka olarak, kurucusu ve kardeş şirketi MASKİM KOMPOZİT ile ACRYLIC’in ilk hecelerini birleştirerek ACRYMAS’ı marka ismi olarak seçmiştir.

Şirketimiz; devraldığı deneyimli üretim kadrosunu, kendi bünyesindeki deneyimli mühendislik kadroları ile güçlendirerek kurucusu ve kardeş şirketi MASKİM KOMPOZİT’in Kompozit Sektöründe 1977 yılından beri süregelen deneyimi, uluslararası bilinirliği, pazar bilgisi ile kaliteli ürün portföyü sayesinde ACRYMAS’ı da döküm akrilik levha pazarında gelecekte Bir Dünya Markası yapmaya kararlıdır.

Yaşamın her alanına hitap eden ürünlerimizin kalitesini artırmak ve çeşitlendirmek için AR-GE ekibimiz kesintisiz çalışmalarını sürdürmekte, üretim ve satış ekibimiz yıllık 2.000 ton levha üretim kapasitesine sahip şirketimizin olanaklarıyle sürekli müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

re24